Hakkımızda

Herkese merhaba!

Ben Serra. 18 yaşındayım ve İstanbul, Türkiye'de yaşıyorum. Örgü örmeyi çok seviyorum. İstediğiniz şekilde para kazanmak harika bir şey gerçekten. Hobilerinizin ardına düşün, pişman olmayacaksınız, inanın bana! =) Belki bana sorabilirsiniz: "Neden para kazanmaya ihtiyacın var ki? Henüz 18 yaşındasın. Gidip ders çalış!" diye. Hayır ama, eğer babadan zengin değilseniz; o zaman geleceğinizi düşünmek zorundasınız. Akrabalarımı, ebeveynimin arkadaşlarını görüyorum da; belki de bütün üzüntü ve sorunlar ekonomik sebeplerden başlıyor. Ve başörtümden dolayı eğitimimde sorunlar yaşıyorum. Yeri geliyor her şeyi bırakmak, pes etmek istiyorsunuz...Ama zamanla bütün kurallar alt üst edip ve istediğim gibi yaşayabileceğim! O yüzden paraya ihtiyacım var :D Ve gerçekten çocukları dolayısıyla oyuncakları çok seviyorum! Sevdiğim bir oyuncağı Almanya'ya göndereceğim zaman çok üzülüyorum, kendi çocuklarıma saklamak istiyorum... Yani, her şey de para değil tabi ki =)

Ben Leyli. Şu an 42 yaşındayım ve 4 çocuk annesiyim... =) Çocuklarım sebebiyle örgü örmeye başladım. Şu an en sevdiğim hobim olduğunu söyleyebilirim. Aynı zamanda İstanbul, Türkiye'de yaşıyorum. 23 yıl Almanya'da yaşadım ama Türkiye'ye dönmek durumunda kaldım. Almanya benim anavatanım! :D Tabi ki çok özlüyorum =( Bir gün Almanya'ya dönmeyi umut ediyorum... Belki de şu an için en büyük hayalim bu. Aslında, benim Almanya sevgim Almanya'yla alakalı değil, oranın havasıyla alakalı :D Türkiye'de hasta oluyorum =( O yüzden de Almanya'nın toprağını, havasını, dürüst insanlarını seviyorum... Aynı zamanda ailem de orada yaşıyor, sadece akrabalarım Türkiye'deler.

Biz kendimizi, işimizi geliştirip bizden sevimli oyuncaklar bekleyen daha nice çocuklara ulaşmak istiyoruz! :D Ne kadar ulvi ve kutsal bir amaç değil mi? :D Belki öyle, belki de değil ama esas gerçek şu ki; biz çocukları çok seviyoruz!


YENİ WEB SAYFAMIZ AÇILDI! SİZLERİ ORAYA BEKLİYORUZ!
TEŞEKKÜR EDERİZ:
www.hagmi.com
Serra & Leyli