30 Ağustos 2010 Pazartesi

Win Lockwood

Harlan Coben'i tanıyorsunuzdur belki? Sonunu asla tahmin edemeyeceğiniz polisiye romanlar yazan ve bunu nasıl yaptığına her defasında şaşırıp kaldığım bir yazardır kendisi. Bütün kitaplarını alıp şöyle kitaplığımı yeniden dizayn etmek istiyorum, o derece yani! :D Harlan Coben okumak bir ayrıcalıktır arkadaşlar, öyle demeyin! =)

Agatha Christie okurdum bir zamanlar. Ama Harlan Coben cidden bir başka yazıyor. Bir kere bu senaryoları nereden buluyor benim aklım hayalim şaşıyor :D Karakterleri çok ustaca işliyor. Ve "tamam, buldum, kesin sonunda şöyle olur!" dedirtiyor ama sonunda ağzınız açık kalakalıyor. Çünkü kesinlikle sandığınız gibi bir son çıkmıyor! :D
Harlan abimizin "Oyun bozan" adlı kitabında tanıdım "Win Lockwood"u. Aynı şekilde görüldüğü gibi afacan biridir. Aslında ağır abidir, sessiz sakin durur, ama öyle bir adamdır ki yaptıklarına sanki küçük bir çocuk yaramazlık yapıyormuş gibi gülmeye başlarsınız. Kesinlikle beni çok güldüren biriydi o, kime anlatsam gülmekten karnımız ağrıyor.

Sarışındır :D Kendiyle barışıktır, aynaya bakıp kendine göz kırpan cinsten :D Biz burada biraz yansıtmaya çalıştık, bizimki beyzbol oyuncusuna benzedi gerçi ama xD Golf oynar kendisi :D Ve hem iş ortağı hem de can dostu Myron Bolitar da solundaki vatandaştır =) Myron'ı da buradan inceleyebilirsiniz.

Harlan Coben abimize e-mail attım ve bu afacan çiftin ismini Myron ve Win koyup koyamayacağım konusunda kendisinden izin aldım. Ona göre yani :DDDD

Ören: Serra
Tür: Eşek
Ebat: ... cm
Fiyat: ... TL
Kargo Ücreti: ... TL (Tane başı)
Not: Kargo ücreti ürünün ağırlığına göre artmaktadır.
Ürün Kodu: 0059

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder